13 Ocak 2014 Pazartesi

Sevgililer Günü Hediyesi, İsim İşlemeli Çakmaklar

Erkek arkadaşınıza, sevgililer günü hediyesi olarak farklı bir ürün almak istiyorsunuz. Peki hiç ona çakmak almayı düşündünüz mü? Size renk renk çeşitli marka ve modellerde çakmak önerileri sunuyorum. İsterseniz bu çakmaklara isim, mesaj hatta fotoğrafınızı bile işletebilirsiniz. Bu çakmak modelleri size başka bir sorunu beraberinde getirecek :) Acaba hangisini alsam :) Aşağıdaki önerdiğim ürünler sevgiliniz ya da eşiniz için çok şık ve kaliteli sevgililer günü hediyelerinden olacaktır. 

1. İsim & Mesaj İşlemeli Gümüş Rengi Zippo Çakmak
Ona sonsuza dek devam edecek aşkınızı bu hediye ile gösterebilirsiniz. Orjinal Zippo çakmakların üzerine istediğiniz mesajı işletebilirsiniz. Ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

2. Kişiye Özel Kalpli İşlemeli Zippo Çakmak
Sevgilinize kalbinizi bir çakmak üzerinde teslim etmeye ne dersiniz ? Kalbin içine isminizin baş harflerini de işletebiliyorsunuz. Kaliteli ve şık bir hediye vermek istiyorsanız bu ürün tam sizin için. Ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

3. İsme Özel Lotus Çakmak
Renkli kişiliğe sahip bir erkek arkadaşınız var iste, bu lotus markalı çakmaklar tam size göre, farklı renk çeşitleri olan lotus çakmakları siz de çok beğeneceksiniz. Ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız

4. Kişiye Özel Hediye Çakmak & Kalem Seti
Aldığınız hediyeyi çeşitlendirmek isterseniz de, kişiye özel işlemeli bu set tam aradığınız ürün. İsim işlenebilir 2 kalem ve bir çakmaktan oluşan bu set sizler için çok şık bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Ürün Hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder