14 Ocak 2014 Salı

Kişiye Özel Sevgililer Günü Hediyesi


Herkes kendini sevgilisinin gözünde en özel, en önemli hissetmek ister. En çok o sevilsin, en çok ona kıymet verilsin ister. Belki de verilen kıymetin, kendini özel hissetmenin en büyük göstergelerinden biri ona uygun bir hediye almaktır.
Sevgilinize özel bir hediye almak istiyorsanız eğer, kişiye özel hediye tam sizin seçiminiz olacaktır. Artık hemen hemen her ürün kişiye özel hediye haline getirilebiliyor. Alacağınız minik bir hediyenin bile üzerinde isminin  ya da size özel bir tarih ya da mesajın yazılması hediyenin değerine çok daha fazla değer katacaktır. Malum sevgililer günü yakın :) sizlere önerim aşağıdaki kişiye özel hediyelere göz atmanız :) Bu sayede günlerce sevgililer günü hediyesi arama derdinden kurtulacaksınız...

1. 14 Şubat Sevgililer Günü Fotoğraf Albümü
Ahşap kapaklı bu fotoğraf albümünün kapağına istediğiniz mesajla beraber, isimlerinizi yazdırabilir, tarihi ekletebilirsiniz. Yakma tekniği ile yapıldığında yazılarda aşınma ya da bozulma olmuyor. İçine bir de güzel anıların fotoğraflarını eklerseniz bence harika bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

2. İsme Özel Sevgililer Günü Aşk Balonu Kupası
Minik ama etkili bir hediye arıyorsanız, bu kupa bardaklar tam size göre, iki porselen kupadan oluşan bu hediyeye sizin ve sevgilinizin ismini de yazabiliyorsunuz. Bu bardakla artık kahveleriniz daha aşk dolu olacak :
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

3. Kalpli Aşk Küresi
Bu harika ürünü salladığınızda, küre içerisinde kalp tomurcuklar parıldayarak dönüyor, çok özel ve romantik bir sevgililer günü hediyesi bence.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

4. Kişiye Özel iphone 4 / 4S Kapağı
Kişiye özel hediyelerin geldik en popülerine :) her daim yanında olmak istiyorsanız bu hediye, hem ekonomik hem de çok şık.
Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder