13 Ocak 2014 Pazartesi

En Yaratıcı Sevgililer Günü Hediyeleri


Sevgilinize büyük aşkınızı anlatmak istiyorsunuz, fakat doğru yolun ne olduğuna bir türlü karar veremiyorsanız, yaratıcı sevgililer günü hediyeleri tamamen size göre olacaktır. Yıllarca etkisini gösterecek, onu mutlu edecek bir sevgililer günü hediyesi ile onun gönlünün tahtına çıkmak mümkün olacaktır. 
Bu sene sevgililer gününde, onu hem şaşırtacak, hem de mutluluktan havalara uçuracak hediyeler almak istiyorsanız aşağıdaki hediye önerilerime göz atmanızı tavsiye ediyorum. Sonuç yüzde yüz başarı :) sizi temin ederim... :) 


1. İsme Özel Şampanya Kadehi 
Sevgililer gününü en tercih edilen romantik hediyelerinden biridir, şampanya. Bir de kişiye özel hediye olarak hazırlandıysa... Romantik aşkınızı sevgililer gününde isme özel şampanya kadehi ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Ürün hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız2. Sevgiliye Özel Kalpler Saten Yastık

Sevgiliniz her başını yastığa koyduğunda aşkınızı hatırlasın istiyorsanız, kişiye özel hediye seçeneğinin en romantiği sizlerle, saten kumaştan yapılan bu yastık bence sevginizin doruğa çıkması için yeterli olacaktır. Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

3. Sevgiliye Hediye Saatli Kalp 
Sevgiliye hediye olarak farklı bir aşk sembolü istiyorsanız bu akrilik kalp tam size göre. İsminizin ve mesajınızın yazıldığı bu saat sevgililer günün hediyesi olarak tam da istediğiniz ürün olacaktır. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

4. Kişiye Özel Hediye- Kalpli Polar Battaniye
Kış aylarında sıcacık bir hediye istiyorsanız, bu polar battaniye ile sevgilinizi çok mutlu edebilirsiniz. İsimlerinizi ya da mesajınızı işletebileceğiniz bu battaniye ile sevgililer gününüz sıcacık geçecek. Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder