8 Ocak 2014 Çarşamba

Sevgiliye Kitap Yazmak


Hepimiz aşkımızın roman olacağını düşünürüz :) Fakat her zaman sevgiliye kitap yazmak imkansız gibi görünmüştür. Aşkın kitabını yazmak çok da başa çıkabileceğimiz gibi birşey değil. 
Fakat şimdilerde, sevgilinize özel kitap yaptırabilirsiniz. Ben duyduğumda çok etkilendim. En önemlisi de herşeyin sevgiliye özel kitap yapan firma tarafından yapılıyor olması. 
Bizler sadece bazı sorulara cevap veriyoruz. İlk tanıştığımız yer, ona nasıl hitap ederiz, gözlerinin rengi, en sevdiği renk, ilk buluşma anımız gibi. Gerisi işinin ehli editörlere kalıyor. Kitap kapağı da istersek sevgilimizle beraber bir fotoğrafımızdan oluşuyor. Tabi istersek kitabın içinde de fotoğraf kullanabiliyoruz.
Kitabın içinde sizi anlatmayan, sizinle ilgili olmayan herhangi bir kelime, bir konu bulunmuyor. Kişiye özel kitap tamamen aşkınızın  üzerine hazırlanıyor. 

Sevgililer gününün yaklaştığı bu günlerde, sevdikleriniz için harika bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Ya da tanışma, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde, ya da sevgilinizin doğum gününde onu şaşırtmak istiyorsanız bence bu hediye biçilmiş kaftan. Sizin için aşağıda görselini yayınlıyorum. Umarım sizi bu hediye ile özel günlerde hediye alma karmaşasından az da olsa çıkarabilmişimdir. 


Sevgiliye Özel KitapHiç yorum yok:

Yorum Gönder