31 Aralık 2013 Salı

Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Alsam ?


Sevgililer gününde hediye almak kolay da , hediyeyi seçmek ve onun sunumu çok daha zor. Sevgililer günü hediyesi önerilerime geçmeden önce hediye sunumları ile ilgili sizlere bir kaç ipucu vermek istiyorum... Örneğin sevgilinize hediye olarak bir takı aldınız. Bu takıyı uçan bir balonun ucuna bağlayarak ona verebilirsiniz... Sevgiliniz bundan çok mutlu olacaktır. Ya da hediyenizin yanına konuşan çikolatalardan ekleyebilirsiniz. Bu çikolataları her bir parçası bir harften oluşuyor ve onu sevdiğinizi konuşan çikolatalar ile ilan ediyorsunuz. Romantik hediyelerden oluşan bayanlar için asla unutamayacakları bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. 

Özellikle bayanlar hediyeler konusunda daha seçici, aşağıda özellikle bayanlara hediye edilebilecek, sevgililer günü hediyeleri bulunuyor. Birden fazla hediye almayı da düşünebilirsiniz tabi ki bütçeniz buna uygunsa, minik minik bir kaç hediye, ardı ardına açılan hediye paketleri, sevgilinizin yüzündeki gülümsemeyi hayal edin... Bence bir düşünün, işiniz kolaylaşacaktır.

Aşık Eeyore Peluş 60 Cm

Kadınların kaç yaşında olursa olsun asla vazgeçemedikleri peluş oyuncaklar bence harika bir sevgililer günü hediyesi seçeneği. Sevdiği karakterleri tercih edebileceğiniz aşık peluşlarda sevgiliniz için onlarca alternatif var. Böyle dev bir peluş oyuncak alan sevgiliniz asla size hayır diyemeyecektir.

50 Dilde Seni Seviyorum Çerçevesi

Kırmızı Volkswagen Beetle Araba Kumbara
İstiridye İnci Kolye ( Tatlı Su)

İncil masumiyetin ve sevginin en güzel sembollerinden biridir. İçinde inci tanesi barındıran bu gümüş kolye ile sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz. Ayrıca Aynı gün kargo avantajı ile sunulan bu ürünler son dakika hediye alan sevgililer için harika bir seçenek olacaktır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder