23 Ocak 2014 Perşembe

Kişiye Özel Romantik Hediyeler

Romantik hediye sevmeyen bir kadın tanıyor musunuz? Tabi ki hayır. Kadınlar romantik sürprizlerden çok hoşlanırlar. Size hediye önerisinden önce, minik bir romantik jest önerisinde bulunmak istiyorum... Sevgilinizin yollarına gül dökmek ister misiniz ?Örneğin sevgililer gününde yemek için şık bir restorana gittiniz, onu ayırttığınız masaya kadar gül yapraklarıyla bir yol yapın... o yoldan yürüyerek şık masanıza ulaşsın. Tek yapmanız gereken biraz hazırlık yapmak. Emin olun bu romantik sevgililer günü sürprizi onu çok mutlu edecektir. 
Şimdi gelelim romantik sevgililer günü hediyeleri önerilerine ... Sürprizi gerçekleştirdiniz, bir de yanında iyi düşünülmüş bir hediye verirseniz, bu sevgililer günü sevgiliniz tarafından unutulmaz günler listesinin ilk sırasını alacaktır. Aşağıda sürprizini destekleyecek ve unutulmaz kılacak bir kaç hediye önerisinde bulundum, bakalım siz de beğenecek misiniz ? 

1. Kişiye Özel Ödül - Mutluluk Tapusu
Aşkınızı ve mutluluğunuzu tapulamak isterseniz :) ilginç ve çok iyi düşünülmüş bu hediyeyi almanızı öneririm
Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

2. Kişiye Özel Biriciğim , Birtanem Poster
Değişik bir hediye vermek istiyorsanız, ikinizin fotoğraflarından tasarlanan bu poster sevgilinizi çok mutlu edecektir. 
Poster hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız


3. Kişiye Özel Saat I love you
Zamana yenik düşmeyen aşklar için bu ürünü öneriyorum, aşağıda sizinle aynı modelin yastığını da paylaşacağım. Takım halinde alırsanız bence daha anlamlı olacaktır. 
Saat hakkında bilgi almak için tıklayınız

4. Sevgiliye özel I Love You yastık
İşte yukarıda paylaştığım saatin takımı olan yastık. Romantik hediyeler almaktan hoşlanan bir sevgiliniz varsa bu tavsiyemi mutlaka dikkate almalısınız. 
Kişiye özel yastık hakkında bilgi almak için tıklayınız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder